O mně

"Měním zkostnatělé a dinosauří procesy na pružné a moderní."

Vystudovala jsem bakalářský obor Právo v ekonomii. Inženýrský obor Revitalizace ekonomických subjektů a řízení zdrojů

Státní závěrečné zkoušky mám z práva v ekonomii, řízení podniku v krizi, insolvence, revitalizace a dalších. 

diplomová práce je mou předlohou, jak funkčně získat přehled v řízení nejen pohledem do zpětného zrcátka. Tedy nejen na základě ekonomických výsledků, ale i lidsky. Ono ostatně auto také nelze řídit tímto způsobem, proč to dělají podniky? 

Jako student jsem pracovala na projektech, které jsem následně přebírala do vlastní kompetence. Od ukončení školy jsem se živila ve volném čase jako konzultant desítce vysokoškolských prací. Zkušenosti mám z oborů automotive, energetika, IT, telekomunikace. Zde jsem soustředila svůj čas na řízení projektů, poradenství v ekonomii a managementu a řízení procesů. Každý podnik mi dal mnoho zkušeností. Díky své píli jsem se dostávala brzo pod hlavní vedení. Tam jsem získávala vhled do samotného řízení podniků z pohledu stakeholders. 

Díky těmto zkušenostem se na procesy v podnicích dívám s nadhledem, vysokou mírou komplexnosti, sofistikovanosti, organizovanosti a strategie. Což jsou důležité aspekty pro nastavení procesů tak, aby fungovaly dlouhodobě a efektivně.

Životopis ale není to jediné co je základem úspěchu. Věřím, že i osobnost je to co ovlivní úspěšnost řízení. A tak připojím i něco o sobě. Jsem vcelku velmi zásadový člověk. V business uznávám (a vyžaduji) hodnoty jako je fair play, upřímnost a přímost. Jsem rovným člověkem a vyžaduji to samé od svého okolí. Mezi mé nejsilnější stránky patří nepochybně smysl pro strategii. V knihovně najdete odkaz na mé výsledky všeobecně uznávaných Gallup testů.      

Mým cílem je předávat své know-how podnikům, které chtějí udržet tempo s ostatními hráči

Mou motivací je Váš úspěch.

Ing. Eliška Hoffmannová