Dokumenty ke stažení

Knihovna

Knihovna slouží k rychlému pochopení podnikových procesů. 

Jedná se o různé návody a dokumenty ke stažení, které by Vám měly přiblížit tématiku. Co to jsou firemní procesy, jak se řídí, jaké jsou typy, úrovně řízení, druhy přístupů. Jaké jsou možnosti řízení procesů, co je to procesní řízení, obecné shrnutí na téma jak mít pořádek v dokumentech. Bez toho se často neobejde změnové řízení. 

Připojila jsem na toto místo i svou diplomovou práci a výsledky mezinárodně uznávaných testů svých silných stránek, jehož autorem je bývalý prezident Microsoftu, Jan Mühlfeit. Věřím, že když Vám dám příležitost mě poznat nejen profesně, ale i osobněji – a to zejména v čem jsem nejsilnější, proč vnímám podniky a podnikové procesy jako živé systémy, proč si myslím, že řídit podnik pomocí pohledu do zpětného zrcátka je nesmysl, atd – může se naše spolupráce stát velmi zajímavou a oboustranně inspirující. 

Definice řízení procesů

Typy, úrovně, přístupy.

Diplomová práce r. 2010/11

Porovnání přístupu klasické ekonomie a spirálového managementu.
NA VYŽÁDÁNÍ

"Úklid" v administrativě

Popis a tipy jak na to.

StrengthsFinder, Gallup

Uznávaný test silných stránek - osobní
Jan Mühlfeit. Stratég, mentor, bývalý prezident Microsoftu - zaměřuje se na potenciál, rozvíjení silných stránek, nikoli zlepšování těch slabých. Úspěch svých týmů v Microsoftu přisuzuje správnému složení týmu.
NA VYŽÁDÁNÍ

Definice procesů

Stručně, jasně, výstižně.

Zásady řízení

Na co by se nemělo zapomínat.